İndirStar.lightbb.com|| Bedava Youtube Videoları İzle > Spor Haberleri > Şiirler > Zeka Soruları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İndirStar.lightbb.com|| Bedava Youtube Videoları İzle > Spor Haberleri > Şiirler > Zeka Soruları

Hosgeldin (¯`•._.•Misafir•._.•´¯) bizde seni Bekliyorduk... Suanki msj sayin 0

AnasayfaPortal*AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

f.bahçe

YazarMesaj
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Erkek Mesaj Sayısı : 1414
İş/Hobiler : Cs,Site,Top
Personalized field : Fenerbahçem!
Takım : f.bahçe Fbky2
Ruh Hali : f.bahçe Cesur10

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:08 pm

Kozlarını FIFA'da paylaşacaklar!
f.bahçe 7_212158_apiiii280

Ganalı yıldız sakatlığı boyunca kendisiyle ilgilenilmediğini ve sözleşmeye aykırı olarak opsiyon kullanıldığını iddia etti. Sarı-lacivertli kulüp ise "Dört ay boyunca tüm hak edişleri ödendi. Opsiyon hakkı da sözleşmede tarafların daha önce kabul ettiği bir madde idi" savunmasını verdi.
17.5.2008

Fenerbahçe’den ayrılmayı kafasına koyan Appiah’ın Avrupa’da kendisine kulüp aradığı ve bu yüzden FIFA’dan çıkacak kararı beklediği bildirildi. Sarı-lacivertli yönetim de Ganalı oyuncuyu satmak düşüncesinde.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:09 pm

Fenerbahçe Kulübü ve Stephen Appiah kozlarını FIFA’da paylaşacaklar. Ganalı oyuncunun sakatlığı sürecinde serbest kalmasını önlemek için tüm hak edişlerini ödeyen ve 1 yıllık opsiyon hakkını kullanan sarı-lacivertli kulübün Appiah’ın FIFA’ya gitmesi üzerine aynı yola başvurduğu öğrenildi
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Menajeri aracılığı ile Avrupa’da kulüp arayan ve Fenerbahçe’den ayrılma kararı veren Appiah’ın sözleşmeye aykırı olarak opsiyon uzatılmasının FIFA talimatlarıyla örtüşmediğini ileri sürdüğü bildirildi. FIFA’ya sakatlığı boyunca kendisiyle ilgilenilmediğini ve futbol hayatını Türkiye’de sürdürmek istemediğini ileten Appiah’ın serbest kalmak için yaptığı başvurunun 22-29 Mayıs tarihleri arasında yapılacak toplantıda ele alınacağı kaydedildi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Ganalı futbolcunun bu girişimi üzerine harekete geçen Fenerbahçe Kulübü’nün ise “Biz dört ay boyunca oynamamasına karşın kendisine 800 bin euro ödedik. Tüm sorumluluklarımızı yerine getirdik. Opsiyon hakkı sözleşmede tarafların daha önce kabul ettiği bir madde idi. Bunu kullandık. Appiah 31 Mayıs 2010 tarihine kadar bizim oyuncumuzdur” savunması içeren bir başvuru yaptığı ifade edildi
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Fenerbahçe’nin 2008-2009 ve 2009-2010 sezonları için toplam 4 milyon euro ödemeyi taahhüt ettiği Appiah’ın sağlık durumunu gösterir heyet raporunu da FIFA’ya gönderdiği vurgulandı. Sarı-lacivertli kulüp şu ana kadar Appiah’a ilk yıl için 1 milyon 900 ikinci yılda da tam performans göstermesi halinde bir milyon 900 bin euro ödeme garantisi verdiğini başvurusuna ekledi. FIFA’nın Appiah’ı haklı bulması durumunda ücretsiz serbest kalabileceği, aksi takdirde iki yıl daha sarı-lacivertli takımda oynamak zorunda kalacağı bildirildi. Fenerbahçe’nin gözden çıkardığı Ganalı oyuncuyu uygun bir bonservis bedeli karşılığı satabileceği iddia edildi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

İç transfer başladı
Sarı-lacivertli yönetim kaybedilen şampiyonluğun üzüntüsünü üzerinden atar atmaz işe koyuldu. Öncelikle iç transferde görüşmelerini başlatan yöneticiler sözleşmesi sona eren oyuncularla masaya oturmaya başladı. Serdar, Semih, Önder, Aurelio gibi oyuncuların menajerleriyle ön görüşler yapılırken, ücretler konusunda sıkı bir politika izleneceği bildirildi. Türk oyunculara maç başı ödeme uygulamasının yeniden hayata geçirileceği kaydedildi. Anlaşmaya varılan oyuncularla ise resmi imzaların Haziran’da atılacağı kaydedildi
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Shevchenko heyecanı
f.bahçe 7_212139_17fan1SHEV-B-Y280

Fenerbahçe´nin kendisine teklifte bulunduğunu açıklayan Chelsea´li yıldızın, "Kanarya´ya giderim" demesi, taraftarlar arasında büyük sevinç yarattı.
17.5.2008

Geleceğine çok eminler
Chelsea'dan ayrılmaya karar veren Andriy Shevchenko’nun Fenerbahçe’ye göz kırpması, Sarı-Lacivertli taraftarları heyecana sevketti. Daha önce bu konuda çıkan haberlere şüpheyle bakan taraftarlar, Ukraynalı golcünün dün FANATİK’te yayınlanan sözlerinden sonra bu işe bitti gözüyle bakmaya başladı. Gazetemizi telefon yağmuruna tutan Sarı-Lacivertliler, Shevchenko gibi dünya markası bir golcünün Fenerbahçe’ye büyük katkı sağlayacağını dile getirirken, ezeli rakiplerine gönderme yapmadan da duramadı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:10 pm

f.bahçe 9_212140_fenere280000

‘Dünya bizi konuşacak’
Başkan Aziz Yıldırım’ın her sene dünyaca ünlü bir oyuncuyu kadroya katmasına alıştıklarını dile getiren taraftarlar, “Yine dünyayı ayağa kaldıracak bir transfer yapıyor. Herkes yine bizi konuşacak. Shevchenko’nun İstanbul’a geleceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Fenerbahçe’ye böyle transferler yakışır” görüşünde birleşti. Ukraynalı golcü İstanbul’da Kanarya ile oynadıkları maçta taraftardan çok etkilendiğini vurgulamış, bunun kendisi için transferinde çok önemli olduğunu vurgulamıştı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Fenerbahçe hangi yıldızı istedi?
f.bahçe 7_212144_markbb

İspanya´da oynayan dünyaca ünlü bir yıldız, Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Demircan´a Fenerbahçe hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı...
17.5.2008
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Kayral bombaladı: Yıldırım başarısız
f.bahçe 7_212137_aziz28000

Kayral, "10 senede 6 Galatasaray şampiyonluğu nasıl başarı olur?"
17.5.2008

Ali Şen döneminin sivri dilli yöneticisi Yavuz Kayral, "10 senede 6 Galatasaray şampiyonluğu nasıl başarı olur? Bu döneme yazık" dedi.

‘Kimse konuşmuyor’

Eski yöneticilerden Yavuz Kayral’dan Başkan Aziz Yıldırım ve kongre üyelerine eleştiri. Ali Şen döneminde yöneticilik yapan Kayral, kulüpte herkesin kafasını kuma gömdüğünü ileri sürerek, şunları söyledi: “Kimse konuşmuyor. Fenerbahçe kongre üyelerine ne oldu? Ali Şen, Aziz Yıldırım’ı beğenip başarılı bulabilir ama ben, aynı kanaatta değilim. 10 senede 6 Galatasaray, 4 Fenerbahçe şampiyonluğu var. Bu, kesinlikle başarı değil.”
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Borcumuz ne kadar’
Fenerbahçe tarihine bakıldığında Aziz Yıldırım dönemine yazık olduğunu iddia eden Kayral, mali konuların da doğru yansıtıldığına inanmadığını dile getirdi. Kayral, bu konuda, “Ben, Fenerbahçe’nin net borcunu bilmek istiyorum. Bunu, Aziz Yıldırım başkanlığı bıraktıktan sonra mı öğreneceğiz. İnsanların susarak neyi beklediklerini bir türlü anlayamıyorum. O zaman kulübün herşeyini, tamamen Yıldırım’ı bıraksınlar” diye konuştu.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:11 pm

Mateja Kezman Katar yolcusu
f.bahçe 7_212135_kejo28000

Fenerbahçe'nin Sırp yıldızı Mateja Kezman'a Katar'dan talip çıktı.
17.5.2008

F enerbahçe’nin Sırp yıldızı Mateja Kezman’a Katar’dan talip çıktı. Beşiktaşlı Ricardinho’yu renklerine bağlayan Al-Reyyan Kulübü’nün Sarı-Lacivertli ekipten yıllık 3 milyon 250 bin euro alan golcü oyuncuya aynı ücreti vermeye hazır olduğu bildirildi. Kezman’ı almak isteyen Al-Reyyan yöneticilerinin kısa bir süre içinde Fenerbahçe ile temasa geçeceği kaydedildi. Ancak Sarı-Lacivertliler’in bu oyuncuyu satıp satmama konusundA ne karar vereceği merakla bekleniyor.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Carlos diyor ki...
f.bahçe 7_212133_17FAN2CARLO-B-Y280

Fenerbahçe´de çok mutluyum, en iyi tercihi yapmışım. Buraya futbol oynamaya geldim, insanları aldatmaya değil. Böyle şey görmedim. İnsanlar derbilere 6 saat önce gelip, şarkı söylemeye başlıyor. Ambians Real-Barça maçından daha müthiş.
17.5.2008

‘Pişmanlığım yok’
Kanarya'nın Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos’tan kulübü ve Türk futbolu için övgü dolu sözler. Fransa’da yayınlanan Balon Dergisi’ne konuşan Sambacı, birbirinden çarpıcı sözler sarfetti. İşte Carlos’un söyledikleri: “Burada çok mutluyum. En iyi tercihi yapmışım. Türk futbolu çok değişik ve insanlar bana karşı sevgi dolu. Hiçbir pişmanlığım yok. Murat Özaydınlı’ya söz vermiştim ve tuttum. Çünkü bu, benim için kutsaldır. İngiltere, İtalya ve Brezilya’nın büyük kulüpleri de beni istemişti
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Birlikte kutlardık’
“Real'den ayrılırken, taraftarlar beni alkışlarla uğurladı. Real’le eşleşsek ve gol atsam, benim için sevineceklerinden hiç kuşkum yok. Golümü, eski hayranlarımla birlikte kutlardım. Chelsea gibi çok zorlu bir rakip bizi Devler Ligi’nde safdışı bıraktı. Ancak biz de, böyle bir rakibi eleyebileceğimizi gösterdik. Ben ise hâlâ, Sevilla rövanşı ve Chelsea maçlarında sakatlığım yüzünden oynayamadığım için üzgünüm. Fenerbahçe’de 30’un üzerinde maçta forma giydim.”
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Böylesini görmedim’
“Madrid'de normalin biraz üzerinde bir isimdim. Burada bakışları daha çok çekiyorum. Türkiye’deki derbilerin ateşini tahmin bile edemezsiniz. İspanya’dan çok daha sert. Ambians Real Madrid-Barcelona maçlarından daha müthiş ve heyecanlı. Böyle şey görmedim. İnsanlar devamlı şarkı söylüyor. Maçtan 6 saat önce stada geliyor. Tüm TV kanalları, maçtan 1 hafta önce devamlı derbiye yönelik program yapıyor. Galatasaray ve Beşiktaşlı taraftarlar bile bana saygı duyuyor.”
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Çocuk muamelesi’
“Sevilla maçındaki sakatlıktan sonra oynayamadım. Buraya futbol oynamaya geldim, insanları aldatmaya değil. Real’den ayrılmamdaki payın yüzde 90’ı Mijatoviç’te. Bana 1 yıl ve 30 maçlık kontrat sundu. Ben ikiyi hakediyordum. Ama onlar bana çocuk muamelesi yaptı. Kalsam, eminim ki, bana da ömür boyu kontrat sunulacaktı. Real benim eksikliğimi sanırım hissediyor. Fenerbahçe’de Ronaldinho’yu görmek isterim. (Gülerek) 1998 Dünya Kupası Finali’nde Zidane’ın attığı 2 golü hâlâ affetmedim
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:12 pm

Ali: Alışma dönemim bitti
Antalyaspor’dan Fenerbahçe’ye gelen ancak fazla şans bulamadığı için kendini gösteremeyen Ali Bilgin, “Fenerbahçe’deki alışma dönemim bitti. Yeni sezonda daha farklı bir Ali Bilgin olacak. Süper Kupa ile çok iyi başladığımız sezonu kupasız kapatmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde taraftarlarımızı memnun ettiğimizi düşünüyorum. Ancak aynı şeyi Türkiye Kupası ve lig için söyleyemem. Fazla şans bulamadığımdan dolayı, istediğimiz sahaya yansıtamadım. Ancak yeni sezonda çok farklı bir Ali Bilgin olacak” dedi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

antu.com’dan Aras’a vefa
Www.antu.com, bir süre önce vefat eden eski yönetici Celal Aras’ın adını, forumlarda yaşatacak. Yapılan açıklamada, Aras’ın basketbol şubesinin en zor zamanlarında erkek takımına destek olmak için taşın altına elin sokmaktan çekinmediği, kimse bayan takımın yüzüne bakmazken, forma reklamı ve Caferağa’ya verdiği reklamla Fenerbahçe’yi desteklediği belirtilerek, “Hem merhumun ismini ölümsüzleştirmek hem de camiamıza yaptığı katkıların karşılığında vefa borcumuzu gösterebilmek için, basketbol ve amatör şubeler forumumuzun adını, ‘Celal Ara Basketbol ve Amatör Şubeler Forumu’ olarak değiştirdik” denildi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Deniz’in umudu yeni sezonda
Çok iyi başladığı sezonda Zico’nun bankolarından biri olmasına karşın sakatlığı nedeniyle ikinci yarıda forma giyemeyen Deniz Barış, umudunu yeni sezona bıraktı. 2.5 ay önce tendonlarından ameliyat olan tecrübeli futbolcu, “Doktorlar, 4 ayda toparlanacağımı söyledi. Şu anda tedavi ve egzersiz programı devam ediyor. Hazırlık kampına kadar toparlanacağımı umuyorum. İnşallah sezona sorunsuz başlarım” dedi
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

'Chelsea bize ders oldu'
f.bahçe 7_212131_edu280

Edu, Chelsea'yla yaptıkları maçların kendilerine tecrübe kazandırdığını söyledi.
17.5.2008

İngiliz ekibiyle Şampiyonlar Ligi´nde yaptıkları maçların kendilerine tecrübe kazandırdığını söyleyen Edu, "Bunun yararı büyük olacak" dedi

‘Gelecek yıl görülecek’

Kanarya'nın savunmadaki başarılı ismi Edu’dan samimi itiraf. İstanbul’da 2-1 yendikleri Chelsea ile Devler Ligi Çeyrek Finali’nde oynadıkları rövanş maçını kaybetmelerinin kendileri için büyük tecrübe olduğunu ifade eden Sambacı, “Aldığımız dersin önümüzdeki sezon bize büyük yararı olacak. Fenerbahçe ile büyük başarılar kazanmak istiyorum. Takımımla 2010’a kadar sözleşmem var. Sonra İtalya ya da İngiltere’de oynamak isterim” diye konuştu
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty

Milli takıma girme uğraşı
Bu isteğine karşın, önce kulübüyle masaya oturacağını kaydeden Edu, 6 sene daha Avrupa’da oynadıktan sonra ülkesine döneceğini sözlerine ekledi. Bu arada UOL Sport isimli Brezilya Gazetesi, Sambacı’nın yeniden milli takıma seçilmek için büyük uğraş verdiğini yazarken, teknik direktör Dunga’nın, “Elimde bu pozisyonda önemli futbolcular var. Edu da çok iyi bir futbolcu ancak defansta sadece 4 kişiyi sahaya sürebiliyorum” sözlerine yer verdi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:13 pm

Sen neymişsin be Enke!
f.bahçe 7_212129_enke280

2003 yılında Barcelona´dan Fenerbahçe´ye transfer olan ancak sezonun ilk haftasında İstanbulspor´dan 3 gol yiyince, kapının önüne konulan kaleci Enke, 2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri´nde mücadele edecek olan Almanya Milli Takım kadrosuna alındı.
17.5.2008

2003 yılında Barcelona’dan Fenerbahçe’ye transfer olan ancak sezonun ilk haftasında İstanbulspor’dan 3 gol yiyince, kapının önüne konulan kaleci Enke, 2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek olan Almanya Milli Takım kadrosuna alındı. Hannover forması giyen tecrübeli kaleci, daha önce Bundesliga’da yılın kalecisi seçilmişti. Joachim Löw’ün açıkladığı milli takımda şu oyuncular bulunuyor: Kaleciler; Lehmann, Enke, Adler, savunma; Metzelder, Mertesacker, Lahm, Friedrich, Jansen, Fritz, Westermann, orta saha; Ballack, Hitzlsperger, Rolfes, Frings, Schweinsteiger, Trochowski, Borowski, Jones, Odonkor, Marin, forvet; Klose, Podolski, Gomez, Kuranyi, Neuville, Helmes.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

f.bahçe Empty
MesajKonu: Geri: f.bahçe   f.bahçe EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:13 pm

Alex gitti maket verelim!
f.bahçe 7_212127_alex280

Mayıs ayının 29´unda başlayıp, 1 Haziran´da sona erecek olan Spor Show´a katılacak olan Fenerbahçe Kulübü, burada çeşitli etkinlikler sergileyecek.
17.5.2008

Mayıs ayının 29’unda başlayıp, 1 Haziran’da sona erecek olan Spor Show’a katılacak olan Fenerbahçe Kulübü, burada çeşitli etkinlikler sergileyecek. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bunlardan biri, “Alex ile fotoğraf çektirebilme şansı” olarak duyuruldu. Ancak Brezilyalı yıldızın, ligin bitiminin ardından geçtiğimiz günlerde ülkesine gittiği, Spor Show’da taraftarların Sambacı’nın maketiyle fotoğraf çektirebileceği öğrenildi.

f.bahçe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-