İndirStar.lightbb.com|| Bedava Youtube Videoları İzle > Spor Haberleri > Şiirler > Zeka Soruları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İndirStar.lightbb.com|| Bedava Youtube Videoları İzle > Spor Haberleri > Şiirler > Zeka Soruları

Hosgeldin (¯`•._.•Misafir•._.•´¯) bizde seni Bekliyorduk... Suanki msj sayin 0

AnasayfaPortal*AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

flaş flaş

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Erkek Mesaj Sayısı : 1414
İş/Hobiler : Cs,Site,Top
Personalized field : Fenerbahçem!
Takım : flaş flaş Fbky2
Ruh Hali : flaş flaş Cesur10

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:18 pm

Flaş transferler yapacağız"flaş flaş 7_212178_leventt28000

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinden sonra Beşiktaş'a flaş transferler yapacaklarını belirtirken, "Öyle bir takım yaratacağız ki, hem saha dışında, hem saha içinde rakiplerimizi yeneceğiz" dedi.
17.5.2008

Erdoğan, yaptığı açıklamada, gelecek sezon Beşiktaş taraftarlarına yakışır bir takım kuracaklarını bildirdi.
Yeni futbol sezonuna güçlü bir takımla gireceklerini ifade eden Erdoğan, şunları söyledi: "Öyle bir takım yaratacağız ki, hem saha içinde, hem saha dışında rakiplerimizi yenecek. Gelecek sezon için 2 Çek futbolcu, 1'de Gençlerbirliği'nden oyuncu aldık. Kuracağımız takım hem şanssızlıkları, hem de bize karşı olanları yenecek."
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:18 pm

AVRUPA ŞAMPİYONASINDAN SONRA FLAŞ TRANSFER YAPACAĞIZ
Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinden sonra Beşiktaş'a flaş transferler yapacaklarını anlatan Erdoğan, ''Şu anda bütün kulüpler finalleri bekliyor. İyi futbolcularını vermiyorlar. Esas transferler, finaller sırasında, elemelerde ve sonlarına doğru olacak'' diye konuştu.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:18 pm

Beşiktaş'ın kaliteli futbolculardan kurulu bir takım olduğunu anlatan Erdoğan, 8 dakikada 4 gol atan bir takıma sahip olduklarını söyledi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:19 pm

Taraftarların beklediği şampiyonluğu gelecek sezon kazanacaklarını anlatan Erdoğan, şunları kaydetti: "Çok kaliteli futbolcularımız var. Yeter ki bizimkiler oynamak istesin, oynamıyorlar. Bizim takım istediği zaman 8 dakikada 4 gol atıyor. Şansızlıklar olmasa açık ara şampiyon olurduk."
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

İnönü Stadı'nın gelecek sezon yenileneceğini belirten Erdoğan, stadın yenilenmesinin kulüp gelirleri açısından önemli olduğunu söyledi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Erdoğan, stadın yapılmasının şampiyonluktan daha önemli olduğunu, gelir getirmesi ve sportif faaliyetler açısından çok güzel bir stat yapacaklarını kaydetti
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Holosko'ya servet!
flaş flaş 7_212164_filip280

Beşiktaş´ın devre arasında Burak ve Koray artı 5 milyon Euro karşılığında Vestel Manisaspor´dan transfer ettiği Filip Holosko için Rus ve Ukrayna kulüpleri kesenin ağzını açtı.
17.5.2008

Slovak futbolcunun bonservisi için önerilen rakam 10 milyon Euro. Menajer Özcan Altıntaş, "Rus ve Ukrayna kulüpleri Holosko’nun bonservisi için 10 milyon Euro öneriyor" diyerek Beşiktaş Kulübü’nün kapısını çaldı. Ancak, aldığı yanıt sert oldu. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, "Biz, Filip Holosko’yu şampiyon olmak için transfer ettik. Kendisine Fransa, İngiltere ve İspanya’dan da menajerler aracılığıyla teklif geliyor. Değil 10 milyon, 20 milyon Euro bile verseler, onu satmayız" dedi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Rico Paşa çok mutlu
flaş flaş 7_212151_ricoooo280000

Beşiktaş'ta bir türlü bekleneni veremeyen ve Katar´ın Al-Rayyan takımına transfer olan Ricardinho, kendisi için en doğru kararı verdiğini söyledi.
17.5.2008

Beşiktaş’ta bir türlü bekleneni veremeyen ve Katar’ın Al-Rayyan takımına transfer olan Ricardinho, kendisi için en doğru kararı verdiğini söyledi. Tecrübeli orta saha oyuncusu, “Katar’da oynamak benim için onur verici. Bu ülkede futbol giderek profesyonelleşiyor. Elimden gelenin en iyisini yapıp, takımıma katkıda bulunmak istiyorum” diye konuştu. Yıldız futbolcunun imzanın ardından ülkesine ailesinin yanına döndüğü öğrenildi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Sorumluluk benimdir
flaş flaş 7_212092_17FAN1SLA-B-Y280000

Beşiktaş Menaceri Sinan Engin iddialı konuştu: Zapotocny ile Sivok´a çok güveniyorum. İki oyuncuya da inanıyorum ve transferdeki tüm sorumluluğu alıyorum.
17.5.2008

‘Defansa güç katacaklar’
Sivok ile Zapotocny’i renklerine bağlayan Beşiktaş’ta menacer Sinan Engin camiaya mesaj gönderdi. İki futbolcuya da övgüler yağdıran Engin, “Çok önemli transferler yaptık. Savunmamızdaki sıkıntıyı çözecekler. Bu transferdeki tüm sorumluluğu üzerime alıyorum, olumsuz bir durumda öne çıkarım. Zapotocny İtalya’da görev yapan ayağını yere sağlam basan, sert bir oyuncu. Savunmamıza güç katacaktır kullandı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:20 pm

Prag’ın kaptanını aldık’
Tomas Sivok’u uzun süredir takip ettiklerini dile getiren Engin, “Tam bir joker. Savunmanın her yerinde oynayabilir. Solda, sağda, ortada... Topu oyuna çok rahat sokuyor. Ön liberoda da görev yapabilir. Çek Cumhuriyeti’nin Euro 2008 kadrosunda da yer alıyor. Orta sahada Edouard Cisse’ye de destek verecek, savunmamıza da katkı sağlayacak. Ayrıca kendisi çok kişilikli, Sparta Prag’ın kaptanlığını yapıyor” diye konuştu.
flaş flaş 9_212093_17FAN10SINAN28000
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

En önemli sorunu çözdük’
Görüşmelerin tüm hızıyla devam ettiğini belirten Sinan Engin, “Transfer gündemimizdeki ilk sorunu çözdük. Savunmamız bizim en çok sıkıntı yaşadığımız bölgeydi. Aynı dili konuşan, birbirlerini tamamlayan iki oyuncu aldık. Şimdi kadromuzdaki oyuncularla kaynaşmalarını sağlayıp, takımı başarıya taşıyacağız. Bundan sonra transfer yapmamız halinde, kalburüstü yabancılar alacağımızı söyleyebilirim” dedi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Klasniç mi? Neden olmasın...
Forvet transferine de açıklık getiren Sinan Engin, ancak Bobo’nun takımdan ayrılması durumunda Klasniç’i alabileceklerini söyledi. “Kadromuzda Holosko, Nobre, Bobo, Batuhan var. Şimdi bunların yanına Klasniç gibi üstdüzey bir santrforu almamız gereksiz... Ancak Bobo’ya cazip bir teklif gelir ve ayrılırsa, Hırvat futbolcuyu düşünürüz. Klasniç bize menacerler aracılığıyla teklif edildi. İyi bir golcü ancak tabii ki Bobo’nun kalmasını tercih ederiz” dedi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Son iddia Erhan Güven
Beşiktaş’ın Gençlerbirliği’nin genç futbolcusu Erhan Güven ile anlaştığı iddia edildi. Gençlerbirliği’yle sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde bulunan 25 yaşındaki yıldız oyuncunun Beşiktaş’ın teklifine ‘evet’ dediği ve önümüzdeki günlerde resmi imzayı atacağı belirtildi. Dört yıldır Başkent ekibinde görev yapan Erhan, bu sezon 24 maç oynamış, 1 gol atmıştı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:21 pm

Takımdan kim gidecek?
Tuna Üzümcü, Tomas Sivok ve Tomas Zapotocny’i renklerine bağlayan Beşiktaş’ta savunma oyuncularının fazlalığı göze çarpıyor. Yeni transferlerle birlikte defansta tam 10 oyuncu göreve hazır... Teknik heyetin raporuna göre, sözleşmesi sona eren bazı futbolcularla yollar ayrılacak. Kontratları biten Ali Tandoğan ile Baki’nin durumları netlik kazanmazken, Gordan Schildenfeld’in gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Ece Kaya finali pazar oynanacak
Beşincisi düzenlenen Ece Kaya Turnuvası, pazar günü oynanacak final karşılaşması ile sona erecek. Geçen hafta başlayan ve grup karşılaşmaları devam eden organizasyonda üçüncülük ve final mücadeleleri Pazar günü yapılacak. Saat 11.30’da Üçüncülük maçı, 12.30’da ise final karşılaşması Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde oynanacak. 14.00’teki kupa töreninin ardından üyeler piknikte biraraya gelecek.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Tuna resmen Kartal'da
flaş flaş 7_212153_tunaaa28000

Beşiktaş, yeni sezondaki ilk resmi imzayı Gençlerbirliği´nden Tuna Üzümcü´ye attırdı. Borsaya yapılan açıklamada, genç oyuncuyla 3 yıllık sözleşme yapıldığı belirtildi.
17.5.2008

Bonservis bedeli yok
Kara Kartal transferde sezonu açtı! Savunmasına takviye arayışındaki Siyah-Beyazlılar, Gençlerbirliği’nin genç defans oyuncusu Tuna Üzümcü’yü renklerine bağladı. Kulüpten, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na gönderilen yazıda, yıldız futbolcuyla bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 senelik sözleşme imzalandığı belirtildi. Bu transferde Gençlerbirliği’nde bonservis bedeli ödenmediği öğrenildi. Tuna yıllık 300 bin garanti, maç başı da 15 bin YTL kazanacak
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

23 maçta 2 gol attı
Bu sezon çıktığı 23 maçta rakip fileleri 2 kez havalandıran Tuna Üzümcü, “Her futbolcu gibi benim de büyük takıma transfer olmak gibi bir hayalim vardı. Şu an hayallerim gerçek oldu. İnanıyorum ki Siyah-Beyazlı forma ile çok başarılı olacağım. Kendime güvenim tam. Oynayacağım futbol ile bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Beşiktaş’ta başarıyı yakaladıktan sonra milli takıma da yükseleceğim. Taraftarın karşısına çıkmaya sabırsızlanıyorum” dedi. l Saycan SAYIM
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Cenaze töreninde buluştular
flaş flaş 7_212088_cenaze70

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören´in vefat eden halası Nurhan Demirören Aksoy´un cenazesi, dün İstanbul´da toprağa verildi.
17.5.2008

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in vefat eden halası Nurhan Demirören Aksoy’un cenazesi, dün İstanbul’da toprağa verildi. Cenaze namazı öncesi başkan Demirören, babası Erdoğan Demirören ve diğer aile fertleri başsağlığı dileklerini kabul ettiler. Törende, Bayan Basketbol maçında gerginlik yaşayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaraylı bazı yöneticiler de katıldı. Ayrıca Galatasaray Başkanı Adnan Polat da Demirören ailesine başsağlığı diledikten sonra camiden ayrıldı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:22 pm

Tjikuzu gündeme geldi

flaş flaş 7_212086_tjizuku280

B.Belediyespor´un önliberosu Tjikuzu için Beşiktaş´ın harekete geçtiği bildirildi.
17.5.2008

Devre arasında da transfer listesinde yer alan Büyükşehir Belediyespor’un önliberosu Tjikuzu için Beşiktaş’ın harekete geçtiği bildirildi. Cisse’nin yüksek maliyeti nedeniyle Kartal’ın farklı isimlere yöneldiği öne sürülüp, Yıldırım Demirören’in, Belediyespor’un Başkanı Gümüşdağ ile bu konuda bir görüşme yaptığı dile getirildi. Namibya doğumlu olan 27 yaşındaki yıldız oyuncu, Belediye’nin bu sezonki başarısında önemli rol oynamıştı.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Kaş: Türkiye'yi temsil edeceğim
flaş flaş 7_212084_kas280

Getafe´yle sözleşme imzalayan İbrahim Kaş, dün İspanya´ya gitti.
17.5.2008

Getafe’yle sözleşme imzalayan İbrahim Kaş, dün İspanya’ya gitti. ****** Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan genç futbolcu, “Türkiye’yi ve Beşiktaş’ı temsil edeceğim, benim için büyük onur. Uzun yıllar Beşiktaş’a hizmet etmek istedim ancak olmadı. Aradaki teklif farkı büyüktü. İspanya’da zor günler geçirebilirim ama üstesinden geleceğime inanıyorum. Getafe’de oynadıktan sonra büyük kulüplere transfer olmak istiyorum” diye konuştu.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Şartlar beni Getafe'ye yöneltti"flaş flaş 7_212014_İboo28000

La Liga kulübü Getafe ile anlaşan İbrahim Kaş, ''Beşiktaş'ta uzun yıllar kalmak istiyordum ama şartlardaki farklılıklar İspanya'yı tercih etmeme neden oldu'' dedi.
16.5.2008

Siyah-beyazlı takım ile sözleşmesi sona erdikten sonra Getafe ile anlaşan İbrahim Kaş, menajeri Ahmet Bulut ile birlikte İspanya'ya hareket etmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bulut, Getafe kulübü ile dört yıllığına anlaşma imzaladıklarını ve sağlık kontrolü sonrası transferin tamamlanacağını söyledi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

22 yaşında La Liga'da forma giyecek olan İbrahim Kaş ise buruk bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Kaş, Beşiktaş'ta uzun yıllar forma giymek istediğini ancak şartların bu şekilde geliştiğini söyledi:

"Bu benim için büyük bir gurur. İspanya'da ülkemi ve Beşiktaş'ı temsil edeceğim. Ama buruk olduğumu söyleyebilirim. Beşiktaş'ta daha uzun yıllar oynamak isterdim. Ancak olmadı. Beni İspanya'da zor bir süreç bekliyor ama o dönemi de atlatacağıma eminim
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

Başta Mehmet Ekşi olmak tüm üzere altyapı hocalarıma, benim için çok şeyler yapan Ertuğrul (Sağlam) hocama çok teşekkür ediyorum. Tigana'dan sonra bana sürekli şans verdi. Ben de onun yüzünü kara çıkartmadım. Ayrıca Beşiktaş'tan ayrılacağım haberleri çıkmasına rağmen bana son dört maçta şans verdi. Bunu hiçbir hoca yapmazdı."
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty

İbrahim Kaş, İspanya'ya gitmesinin kendisini etkilemeyeceğini, 14 yaşından bu yana ailesinden uzakta olduğunu dile getirirken,"bana gurbette yaşamak koymaz. Orada elimden geleni yapacağım" dedi.
zübeyr_yunus
Admin
Admin
zübeyr_yunus

Kisisel Bİlgi
Grubu:

flaş flaş Empty
MesajKonu: Geri: flaş flaş   flaş flaş EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:23 pm

Getafe'nin sunduğu şartları cazip bulduğunu belirten genç savunma oyuncusu, "kendimin ve ailemin geleceği açısından olumlu bir sözleşme teklif ettiler. Ben Beşiktaş'ta kalmak istiyordum ama aradaki şart farkları beni Getafe'yi tercih etmeme neden oldu" diye konuştu.

flaş flaş
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki